تفکر مغناطیسی

تفکر مغناطیسی

 Magnetika Thinking by Ronda Design

تفکر مغناطیسی

نام : Magnetik

طراحی : توسط Ronda Design

طراحان : قفسه ها و لوازم جانبی توسط چندین طراح ابداع شده است :

Diego collareda, Marco fumagalli , Adriani & Rossi , ferruccio tasinato

تولید کننده : Ronda Design

Magnetika راهی جدید برای تزئین محیط زندگی روزمره در نهایت آزادی و خلاقیت است. سیستم Magnetika سیستمی است که شامل قاب سازی روی دیوار که میتواند با قفسه ها و لوازم جانبی در محل از طریق نیروی مغناطیسی و با توجه به سلیقه ی شخصی و الزامات در هر زمان به شکل های مختلفی نصب شود.

مواد : فولاد ، ورق های فلزی از قبل پوشش داده شده ، آهن طبیعی ، چوب ، ساختار های پلی اورتان ، ملامین ، نئوپان

سیستم Magnetika در هر محیطی استفاده می شود و با هر خانه ای خواه مدرن یا کلاسیک و با کمک گرفتن از لوازم جانبی برای اتاق نشیمن ، ورودی سالن ها ، آشپزخانه ، حمام ، دفتر و اتاق خواب وقف داده می شود.

این سیستم به صورت قاب هایی بر روی  دیوار نصب شده است بدون پیچ قابل رویت و با توجه به استفاده به شکل های کلاسیک شامل : مکعب ، مستطیل ، مثلث ، ذوزنقه و با Y ، و برای قابگیری دور آیینه ، چوب لباسی ، کتابخانه ، لوازم تزئینی و…استفاده می شود.

 

Ronda-design_Magnetika (1) RON_1404047.tif RON_1404046.tif RON_1404001.tif Ronda-design_Magnetika (5) Ronda-design_Magnetika (6) Ronda-design_Magnetika (7) RON_1404084.tif Ronda-design_Magnetika (9) Ronda-design_Magnetika (10) Ronda-design_Magnetika (11) RON_1404074.tif RON_1404059.tif Ronda-design_Magnetika (14) Ronda-design_Magnetika (15)

 

منبع : معماری به سبک طرح ۵

درباره نویسنده

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه