طراحی دفتر کار در خانه

طراحی دفتر کار در خانه

آوردن دفتر کار به منزل کار سختی نیست؛ با استفاده از این راهنما، فضایی با چیدمان خلاق و کاربردی به وجود آورید.

 سطحی را برای کارهای‎تان در نظر بگیرید که حدود ۷۰ تا ۷۵ سانتی‌متر ارتفاع داشته باشد تا بهترین شرایط ارگونومیک را برای کارکردن فراهم آورید. از مانیتورهای تخت استفاده کنید که ۲۵ تا ۳۰ درصد کمتر از مانیتورهای معمولی فضا اشغال می‎کنند.

برای جمع کردن سیم‎ها و کابل‎های کامپیوتر و سایر لوازم برقی تمام سیم‎ها را با چند بست پلاستیکی جمع کنید و آن‎ها را پشت پایه‎های میز وصل کنید تا در هم نروند و ظاهر اتاق را به هم ریخته نشان ندهد.

نور میز کارتان را با یک چراغ رومیزی با لامپ زنون فراهم کنید که نسبت به لامپ‎های ‎هالوژن گرمای کمتر و نور طبیعی‎تری به‎وجود می‎آورند. مانیتور را روبه‎روی پنجره قرار     ندهیدزیرا تابش مستقیم نور موجب اذیت شدن چشمان‎تان می‎شود. اگر هیچ انتخاب دیگری برای قرار دادن مانیتور ندارید، با نصب یک کرکره مقدار نور ورودی را تنظیم کنید.

دفتر کار در منزل (۱) دفتر کار در منزل (۱) دفتر کار در منزل (۶) دفتر کار در منزل (۵) دفتر کار در منزل (۴) دفتر کار در منزل (۳) دفتر کار در منزل (۲) دفتر کار در منزل (۹) JohnŽr BildbyrŒ AB+۴۶ ۸ ۶۴۴ ۸۳ ۳۰www.johner.seinfo@johner.sesales@johner.se دفتر کار در منزل (۱۲) دفتر کار در منزل (۱۳) دفتر کار در منزل (۱۵) دفتر کار در منزل (۱۶) دفتر کار در منزل (۱۷) دفتر کار در منزل (۱۸) دفتر کار در منزل (۱۹) دفتر کار در منزل (۲۸) دفتر کار در منزل (۲۷) دفتر کار در منزل (۲۵) دفتر کار در منزل (۲۳) Work at home

منبع : طرح ۵

درباره نویسنده

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه