دانلود کتاب آموزش V-Ray اسکچاپ به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش V-Ray اسکچاپ به زبان فارسی


آموزش رندرگیری با اسکچاپ


————————————————————————————

آموزش وی ری برای اسکچاپ

یکی از محبوبترین موترهای رندر گیری برای Google Sketchup ، V-Ray می باشد. از این رو کتاب های منتشر شده برای این نرم افزار را ترجمه و تالیف کردیم و آن را به صورت رایگان در اختیار شما علاقه مندان قرار می دهیم تا شاید در موفقیت و پیشرفت شما سهیم باشیم.

کتاب V-Ray for SketchUp Version 1.48 نوشته Fernando Rentas یکی از دوستان ماست، که ایشان به صورت حرفه ای در زمینه V-Ray فعالیت می کنند. ترجمه و تالیف این کتاب نیز به قلم مهندس سعید غفاری و مهندس پویان سیجانی انجام شده که امید واریم مفید واقع گردد.

کاربران sketchup   در تمام زمینه ها ،V-Ray  را به عنوان سریعترین و با قابلیت ترین ماشین رندر گیری می دانند که این نرم افزار کمکی زیر نظر گوگل توسعه یافته و امروزه به یکی از همکاران قدرتمند  تبدیل شده است.

امکانات جدیدی در ورژن ۴۸و۱ به این نرم افزار اضافه شده

که به کاربر امکان استفاده بیشتر و دقیق تر از نورها و سایه ها، ایجاد بافتهای متنوع از جمله خاک، لایه های مختلفی از مواد، تجزیه زمان با سرعت بالاتر و غیره را می دهد و خروجی به مراتب قوی تری را پدید می آورد.

برای بهره برداری از این امکانات جدید به شما پیشنهاد می کنیم این ورژن را نصب کنید و با مطالعه این بخش  با این روشها و امکانات آشنا شوید. بیش از هر چیز در این مجموعه سعی بر آن شده که با توضیحات مختصر بحث های پیشین را تکمیل و موارد جدید را به شما بیاموزیم .

دانلود رایگان کتاب آموزش وی ری به زبان فارسی و * ۳ * کتاب آموزشی دیگر از لینک زیر
حجم فایل ۲۲ مگابایت

download

رمز فایل : tarh5.ir

 

مطالب مرتبط :

 

    

درباره نویسنده

مطالب مرتبط:

9 دیدگاه

ثبت دیدگاه